KM Ultralang

2023-09-09 13:00:00

Velg et annet løp

Klikk på klassenavnet/løypenavnet for å få resultater med strekktider
DNS=Ikke startet, DNF=Brutt/Ikke fullført, DSQ=Diskvalifisert

Klasse N-åpen

NavnKlubbEktSts
Buvik, Falk Andersen Bodø og Omegn IF Orientering526451OK
Solli, Johannes SolhaugMo OK526443OK
Solli, Oline SolhaugMo OK526440OK
Nygård, LucyBodø og Omegn IF Orientering526455OK
Olufsen, Ragnhild VatneMo OK516602OK
Hoset, Tuva Kure Bodø og Omegn IF Orientering526437OK
Martinussen, Tuva Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering526449OK
Rekkedal, Erika Leiråmo Bodø og Omegn IF Orientering526452OK
Martinussen, Vilde Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering526447OK
Hoset, Mathea Kure Bodø og Omegn IF OrienteringOK
Olufsen, Astrid VatneMo OK516596OK

Klasse D -10

NavnKlubbEktSts
Buvik, Maja AndersenBodø og Omegn IF Orientering526445OK

Klasse D 11-12  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Edvardsen, Adine Alværn Bodø og Omegn IF Orientering252405OK52:50
2Pettersen, AndrineBodø og Omegn IF Orientering252514OK56:02
3Solli, SonjaMo OK526438OK69:20

Klasse D 13-14  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Mortensen, SandraMo OK526444OK42:50

Klasse D 21  (Løype A5)

 NavnKlubbEktStsTid
1Nurmo, Katariina Punkalaitumen Kunto242883OK176:33

Klasse H -10

NavnKlubbEktSts
Buvik, Leo AndersenBodø og Omegn IF OrienteringOK
Edvardsen, Edvard Alværn Bodø og Omegn IF Orientering252499OK
Frantzen, Magnus Mohus Bodø og Omegn IF Orientering520834OK

Klasse H 13-14  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Andersen, Isak SolhaugMo OK526453OK40:34

Klasse H 15-16  (Løype A3)

 NavnKlubbEktStsTid
1Mortensen, IsakMo OK212961OK155:32

Klasse H 17-20  (Løype A5)

 NavnKlubbEktStsTid
1Hunstad, Jakob Sivert Bodø og Omegn IF Orientering520837OK240:37

Klasse H 21  (Løype A6)

 NavnKlubbEktStsTid
1Gjerdahl, Joar Bodø og Omegn IF Orientering512811OK168:41
2Hågensen, TommyMo OK526446OK248:01
3Skogstad, YngveMo OK512585DSQ91:06

Klasse D17B  (Løype B1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Solli, MarteMo OK526441OK65:15
2Rekkedal, ElisabethBodø og Omegn IF Orientering501415OK71:03
3Bjerve, MetteMo OK507304OK92:39
4Mohus, Ann TrudeBodø og Omegn IF Orientering515174DSQ83:29

Klasse H17B  (Løype B1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Johansen, Øysten Bodø og Omegn IF Orientering250698OK93:36
2Brattli, GunnarMo OK186195DNS

Klasse D17C  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Alværn, Stine-Therese Bodø og Omegn IF Orientering254572OK39:27

Klasse D17AK  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Myklemyr, Lotte Bodø og Omegn IF Orientering526031OK84:02

Klasse H35  (Løype A5)

 NavnKlubbEktStsTid
1Berglund, SigmundKorgen IL525371OK132:05
2Edvardsen, Marius RekkedalBodø og Omegn IF Orientering522898DNS

Klasse D 13-16C  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Hågensen, HeddaMo OK526439OK66:22

Klasse D 45-  (Løype A3)

 NavnKlubbEktStsTid
1Kaspersen, Doris StienMo OK512589OK107:50
2Øiesvold, Anne Lise Bodø og Omegn IF Orientering246579DNS
3Pettersen, Marianne Bodø og Omegn IF Orientering520833DNS

Klasse D 55  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Hansen, Hilde SofieMo OK526450OK76:45

Klasse D 65-  (Løype A1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Pettersen, Inger LiseKorgen IL237566OK68:51
2Ringdalen, EliMo OK250174OK105:50
3Beyer, LisbethMo OK526448DSQ85:01
4Hauknes, ElsaMo OK186197DNF

Klasse H 65-  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Rekkedal, PerBodø og Omegn IF Orientering235932OK75:31
2Buvik, Jan GauteKorgen IL192093OK76:52
3Solberg, IngarOlderskog IL223901OK94:28
4Vatne, Jan KåreMo OK526436DNF88:03

Klasse H17AK  (Løype A3)

 NavnKlubbEktStsTid
1Solli, LarsMo OK507026OK69:50
2Kaspersen, Even-JohanMo OK512458OK97:17
3Hoset, MartinNydalens SK504806DSQ55:50
4Heia, KennethKorgen ILDNS

Klasse D35  (Løype A4)

 NavnKlubbEktStsTid
1Buvik, Eirill PettersenBodø og Omegn IF Orientering520838OK104:12

Klasse H85  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Håpnes, ArneKorgen IL168517OK50:23


Motime Resultatservice, (C)Jan Kåre Vatne 2023, Php version 8.1.28