KM Mellomdistanse

2023-09-10 10:00:00

Velg et annet løp

Klikk på klassenavnet/løypenavnet for å få resultater med strekktider
DNS=Ikke startet, DNF=Brutt/Ikke fullført, DSQ=Diskvalifisert

Klasse N-åpen

NavnKlubbEktSts
Buvik, Falk Andersen Bodø og Omegn IF Orientering526440OK
Solli, Johannes SolhaugMo OKDNS
Nygård, LucyBodø og Omegn IF Orientering526446OK
Hoset, Tuva Kure Bodø og Omegn IF Orientering526445OK
Martinussen, Tuva Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering526441OK
Rekkedal, Erika Leiråmo Bodø og Omegn IF Orientering526447OK
Martinussen, Vilde Rekkedal Bodø og Omegn IF Orientering526451OK
Hoset, Mathea Kure Bodø og Omegn IF Orientering526438OK
Olufsen, Astrid VatneMo OK516596OK

Klasse D -10

NavnKlubbEktSts
Olufsen, Ragnhild VatneMo OK516602OK
Østlund, Kaja Helen KraneMo OK526440DNS
Buvik, Maja AndersenBodø og Omegn IF Orientering526443OK

Klasse D 11-12  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Pettersen, AndrineBodø og Omegn IF Orientering252514OK36:25
2Edvardsen, Adine Alværn Bodø og Omegn IF Orientering252405OK37:06
3Solli, SonjaMo OK526449OK56:38

Klasse D 13-14  (Løype B1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Mortensen, SandraMo OK526444OK46:33

Klasse D 13-16C  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Hågensen, HeddaMo OK526439OK46:45

Klasse D 17-  (Løype A4)

 NavnKlubbEktStsTid
1Buvik, Eirill PettersenBodø og Omegn IF Orientering520838OK50:48
2Nurmo, Katariina Punkalaitumen Kunto242883OK58:45
3Myklemyr, Lotte Bodø og Omegn IF Orientering526031OK70:03
4Kure, Marit WensethBodø og Omegn IF Orientering520840OK104:07

Klasse D 45-  (Løype A3)

 NavnKlubbEktStsTid
1Kaspersen, Doris StienMo OK512589OK64:55
2Pettersen, Marianne Bodø og Omegn IF Orientering520833OK83:42
3Øiesvold, Anne Lise Bodø og Omegn IF Orientering246579DNS

Klasse D 55-  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Hansen, Hilde SofieMo OK526450OK37:10

Klasse D 65-  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Pettersen, Inger LiseKorgen IL237566OK45:43
2Ringdalen, EliMo OK250174OK67:03
3Hauknes, ElsaMo OK186197OK67:12
4Beyer, LisbethMo OKDNS

Klasse H -10

NavnKlubbEktSts
Buvik, Leo AndersenBodø og Omegn IF Orientering526437OK
Edvardsen, Edvard Alværn Bodø og Omegn IF Orientering252499OK
Frantzen, Magnus Mohus Bodø og Omegn IF Orientering520834OK

Klasse H 15-16  (Løype A3)

 NavnKlubbEktStsTid
1Mortensen, IsakMo OK212961OK78:10

Klasse H 17-  (Løype A5)

 NavnKlubbEktStsTid
1Solli, LarsMo OK507026OK38:26
2Hoset, MartinNydalens SK504806OK40:36
3Gjerdahl, Joar Bodø og Omegn IF Orientering512811OK45:25
4Brattli, Magnus BeyerMo OK512450OK47:52
5Berglund, SigmundKorgen IL525371OK51:16
6Kaspersen, Even-JohanMo OK512458OK54:12
7Hunstad, Jakob Sivert Bodø og Omegn IF Orientering520837OK79:22
8Heia, KennethKorgen IL249906OK132:17
9Edvardsen, Marius RekkedalBodø og Omegn IF Orientering522898DNS

Klasse H 65-  (Løype A2)

 NavnKlubbEktStsTid
1Rekkedal, PerBodø og Omegn IF Orientering235932OK37:47
2Solberg, IngarOlderskog IL223901OK40:35
3Vatne, Jan KåreMo OK526436OK45:11
4Buvik, Jan GauteKorgen IL192093OK45:27
5Brattli, GunnarMo OK186195OK48:31

Klasse D17B  (Løype B1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Solli, MarteMo OK526455OK39:42
2Vatne, Sigrid RingdalenMo OK526453OK41:59
3Rekkedal, ElisabethBodø og Omegn IF Orientering501415OK52:46
4Bjerve, MetteMo OK507304OK64:03
5Mohus, Ann TrudeBodø og Omegn IF Orientering515174DNS

Klasse H17B  (Løype B1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Johansen, Øysten Bodø og Omegn IF Orientering250698OK71:13
2Hågensen, TommyMo OK526452DSQ51:33
3Solli, JørgenMo OKDNS

Klasse D17C  (Løype C1)

 NavnKlubbEktStsTid
1Alværn, Stine-Therese Bodø og Omegn IF Orientering254572OK28:48
2Hjelmseth, WencheMo OK91313OK36:28


Motime Resultatservice, (C)Jan Kåre Vatne 2023, Php version 8.1.28